Elektroninėje parduotovėje KENDITOYS.COM atrasite tai, kas pradžiugins Jūsų vaiką ir Jus. Mediniai, spalvingi žaislai, sukurti vaikams pagal Jų poreikius ir pomėgius. Šie žaislai ne tik džiugins Jūsų vaiką, bet ir lavins jį.

Visi žaislai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, CE sertifikuoti, sudėtyje neturintys toksiškų medžiagų. Pagaminti tik iš natūralių medžiagų.

Žaislų prekės ženklai:

bino logo     

"BINO" - kilmės šalis Čekija   

djeco logo

        "DJECO" - kilmės šalis Prancūzija

Svajok, juokis, atrask pasaulį kartu su DJECO

DJECO – ne vieną apdovanojimą pelniusi Prancūzų įmonė gaminant įvairius žaislus, dėliones, kūrybinius rinkinius vaikams. Originalus dizainas, ypatingai gražios iliustracijos sukurtos talentingų dizainerių išsiskiria iš kitų žaislų gamintojų.  Išskirtinis, spalvingas dizainas skatina vaikų kūrybiškumą bei vaizduotę žaidžiant.

Praktiškos ir originalios dėlionių ir kitų žaislų pakuotės puikiai tinka laikyti žaislus, taip pat lengvai pritaikomos dovanoms. Žaislų ir žaidimų pakuotėse rasite visas instrukcijas, žingsnis po žingsnio, kurios padės žaisti ir kurti. Šiuos meno kūrybos rinkinius pamėgs ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.